شركت مانتا (ماكاروني سميرا) به خواست پروردگار با تكيه بر مديران و پرسنل مجرب و آموزش ديده با بهره مندي از دانش و تكنولوژي روز دنيا در توليد انواع ماكاروني با دستگاه هاي تمام اتوماتيك (بولرسوئيس و ايتاليا) مفتخر به مديريت سيستم هايي است كه تضمين سلامت مصرف كننده، جلب هر چه بيشتر رضايت مشتريان از طريق تحويل به موقع محصولات با كيفيت مطلوب، توجه به نيازهاي مشتريان و جامعه، توجه به بهداشت و ايمني در محيط سازمان، بازنگري فرايندها در جهت بهبود سيستم و نهايتاً پويايي را خط مشي خود قرار داده است.
در اين راستا و به جهت بهره مندي از تجربيات موفق ديگر كشورها در استفاده از سيستم هاي مديريتي و سيستم هاي تضمين كننده ايمني مصرف كننده، در برآوردن الزامات سودمند سيستم مديريت كيفيتISO9001-2000 و سيستم تجزيه و تحليل خطر و نقاط كنترل بحراني HACCP كه سلامت مصرف كننده را تضمين مي كند همت گمارديم و موفق به اخذ گواهينامه هاي بين المللي فوق شديم.

در شركت مانتا كنترل و بررسي هاي لازم با بهره گيري از دانش فني روز در زمينه مواد غذايي و صنعت ماكاروني سازي با بالاترين كيفيت توسط متخصصان شركت مانتا انجام مي شود. اين كارشناسان با بهره گيري از آزمايشگاه هاي مجهز شيميايي و ميكروبيولوژي كنترل كيفيت محصولات متنوع ماكاروني سميرا را با رعايت بالاترين استانداردهاي جهاني به عهده دارند.

برای نمایش نمونه محصولات روی آنها کلیک کنید

click here click here click here click here click here click here
click here click here click here click here click here click here
click here click here click here click here click here click here


88069516 فکس دفتر مرکزی 8859517-20 تلفن دفتر مرکزی
0261-6609699 فکس کارخانه 0261-6600766 تلفن کارخانه
تهران - خیابان ملاصدرا - بعد از چهارراه شیراز - ساختمان 109 - واحد 603 نشانی دفتر مرکزی
کرج - شهرک صنعتی سیمین دشت - بین فلکه دوم و سوم نشانی کارخانه
info@samiramacaron.com www.samiramacaron.com
سایت صنایع ایران - iranindustrial.com - iran industrial