شرکت جام نشکن با توجه به سابقه 30 ساله و مهندسین کار آزموده خود در بخش ساختمان و صنعت قادر به طراحی و اجراي نماي ساختمان  و تولید انواع درب و پنجره، نما، آلمینیومی ترمال برک (Thermal Break) و معمولی (داخلی و خارجی) و همچنین پنجره های UPVC با شیشه های دوجداره – ساده و رنگی و Low E و انواع ديگر شيشه ها همراه با پرده كركره اي ، نماي شيشه اي (Curtain Wall) و ورق هاي كامپوزيت و ورق هاي PVC  پارتيشن مي باشد.

لذا بدینوسیله آمادگی خود را پس از دریافت مشخصات فنی پروژه جهت تولید و تحویل به موقع با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب اعلام می دارد.

 


Jaam Nashkan , Designer and executer of building facade industry .
Having 32 years of experience jam nashkan is a leading company in the field of architectural products and executive exterior designing.

Managing director massage :
We intend to coordinate with the latest industrial technology of the world and reasonable current prices and highest quality.

Our  mottos are  :

Coordination with the latest technology,
Reasonable current prices,
Highest quality,
Keeping promises and punctuation


جام نشکن
نوع العمل : تصمیم و اجراء واجهات الانبیهDubai Factory

   
 
پروفیل upvc

*پروفیل upvc :

یکی از مهمترین خصوصیاتی که این پروفیل را متمایز می کند استفاده از گالوانیزه در اسکلت داخلی آن است که قابلیت عایق بودن در برابر رطوبت ، صدا ، حرارت را به آن می دهد.این پروفیل قابلیت نصب روی قاب های فلزی و سازه سیمانی ، آجری را دارند.
و دارای تنوع در طرح و نوع بازشوها و رنگ می باشند و بنا به سفارش در دو بخش پنجره و درب ساخته می شود. انواع پنجره ها به صورت :
1. ثابت
2. یک جهت بازشو از پهلو
3. یک جهت بازشو از بالا
4. کشویی
5. دوجهت بازشو
و این شرکت پروفیل های خود را با 5 سال گارانتی ضمانت می کند.

   
 
پروفیل آلومینیوم

*پروفیل آلومینیومی :

طراحی سیستم های درب و پنجره آلومینیومی توسط مهندسین و مشاورین خبره صورت گرفته که به آن ویژگیهای منحصر بفردی داده.از آن جمله می توان به بخش های زیر اشاره کرد.
این پروفیل ها با استفاده از لاستیک EPDM مخصوص ، آب بندی و هوابندی شده و از تحمل بالایی در برابر فشار باد برخوردار می باشد . همچنین قابلیت نصب شیشه های دوجداره برروی آنها وجود دارد که خاصیت اکوستیک به آنها می دهد و از نظر زیبایی طراحی منحصر می باشد.
یراق آلات مربوطه از معتبرترین شرکتهای جهانی خریداری می شوند و دارای تنوع رنگ به دوروش پادر کوتینگ و آنوداینز می باشند.

   
 
 پانل کامپوزیت


 

*ورق کامپوزیت :

این ورق ها از این جهت کامپوزیت نام گرفته اند که ترکیبی از دو ورق آلومینیوم به قطر   0/5  میلیمتر و 3 میلیمتر پلی آمید بین آنها می باشد.
که ماده میانی خاصیت عایق بودن در برابر حرارت و برودت و رطوبت را به آن ميدهد.
این ورق ها از نظر وزن بسیار سبک هستند و به سادگی قابل برش ، خم و انحناء می باشد و 3 بار کوتینگ بودن ورق های این شرکت آن را با ورق های موجود در بازار متمایز میکند.
این شرکت ورق های خود را با گارانتی 5 ساله ضمانت می کند و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.


نمونه پروژه اجرايي تهران

 

   
 

کرتین وال و فریملس


 

 

*کرتین وال :

نمای شیشه ای است که در ساختمان برروی زیر سازی آهنی یا آلومینیومی اجرا می گردد. این نما بسیار زیبا است و از نظر رنگ بسیار متنوع است.


در این فریم ها امکان نصب هم شیشه های تک جداره و هم دو جداره وجود دارد. و از نظر ظاهر به دو دسته تقسیم می شوند:


الف) لامل : که فریم آن برروی نما قابل رویت است.


ب) فریم لس : دراین روش فریم در پشت شیشه قرار می گیرد و قابل رویت نیست.


این شرکت این محصول را با گارانتی 5 ساله ضمانت می کند.   

 

 

 

 


نمونه پروژه اجرايي تهران

   
 

شیشه دو جداره

 

 

* شیشه های دوجداره:

1-انواع شیشه های نشکن (ایمنی)


   شیشه های سکوریت با اعمال شوک حرارتی بر شیشه تهیه میشوند و در مقایسه با شیشه های معمولی با مشخصات یکسان در مقابل بارهای مکانیکی ، ضربه و تنشهای حرارتی تا پنج برابر مقاومتر میباشند.
نحوه خرد شدن این شیشه به قطعات ریز و غیر برنده ، مانع از بروز جراحت ناشی از شکستگی شیشه در شرایط بحرانی مانند زلزله میگردد. شیشه سکوریت الزامات استانداردهای بین المللی درباره شیشه ایمنی را کاملاً برآورده میسازد


2-انواع شیشه نیمه نشکن با مقاومت مناسب در برابر تنش های حرارتی مکانیکی


این شیشه در مقابل تنش های حرارتی ناشی از جذب انرژی خورشید و همچنین تنش های مکانیکی مانند ضربه ، فشار باد و فشارهای ناشی از وزن برف ، مقاومت مناسبی دارد. شیشه های فوق با بهره گیری از مدرنترین تکنولوژی موجود قادر به تولید انواع شیشه نشکن ، با حداکثر اندازه 20/5 در 40/2 متر در ضخامتهای 8/3 الی 19 میلیمتر میباشد

3-انواع شیشه لمینت


سیستمی ترکیبی با امکانات بی پایان برای معماری مدرن

انواع شیشه لمینیت جام نشکن شـیشه با اتصال دویا چند لایه به کمک یک یا چند لایه طلق PVB تحت تأثیر فشار و حرارت ساختـه می شود . کیفیت نهائی تولیدی مبتنی بر اعمال فشار و حرارت مـناسب برای خروج کامل حبابهای هوای مـابین لایه های شیشه و طلق است که با دقت در طول فرآیند کنترل می شود.شیشه های لمینیت پس از شـکستن فرو نمی ریزند در نتیجه در مقابل بلایـای طبیعی ماننـد زلزله مقاوم هستند و مطابق استانداردهـای بـین المللی شیشه ایمنی محسوب می شوند.
استفاده از شیشه لمینیت از نظر کاهش آلودگی صوتی و ممانعت از عبور اشعه UV راه حل مؤثـری است. همچنین با استفاده از چند لایه طلق یا با افزایش ضخامت طلق از این شيشه می تـوان به عنوان شیشه حفاظتی و ضد سرقت استفاده کرد
 
4-انواع شیشه خم : ابزاری برای تحقق ایده های نو در معماری مدرن
 
انواع شیشه های خم ، بنا به سفارش در جریان تولید شیشه های سکوریت و یا نیمه سکوریت در شعاع ها و خمش های معینی تولید
می شوند تا فرم دلخواه ومورد نظر طراح را برای نصب در ساختمانهای مسکونی ، اداری و تجاری را فراهم آورد.
 
5-انواع شیشه دوجداره کنترل کامل نور گرما و صدا با کیفیتی متمایز
 
اختراع شیشه دوجداره یکی از مهمترین تحولات صنعت ساختمان بوده است. استفاده بهتر از نور خورشید و همزمان با آن ، کنترل کامل نور، گرما ، صدا از مزیتهای اصـلی این نـوع شیشه است.
شیشه دوجداره با بهبود ایزولاسیون حرارتی صرفه جوئی های مهمی در هزینه های خریـد تأسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمـان را بدسـت می هد.در بلند مـدت، شیشه دوجـداره هزینه های انرژی و راهبری ساختمان را نیزکاهش میدهد .
شیـشه های دوجـداره عایـق بسیـار خـوب صـدا نیـز هـستند و با کاهـش نـفـوذصوتي محیط به درون ساختمان ، فضائی آرامش بخش برای ساکنـان ساختمان می آورد.
علاوه برموارد فوق، در شیشه های دوجداره ، با انتخاب مناسب لایه های شیشـه ، می توان مقاومـت در برابر زلزله ، سرقت و پرتوهای مضرخورشید را به میزان مناسبی افزایش داد.
شیشه های دوجداره جام نشکن  شیشه با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و همکارانی متخصص و حرفه ای ، و با رعایت استانداردهای بین المللی ، با کیفیتی کاملا متمایز تولید می شوند. هریک از لایه های شیشه دوجداره جام نشکن شیشه می تواند لمینیت ، سکوریت ، نیمه نشکن، خم و یا اسپندرال بوده و در انواع سـاده ، رنگـی ، رفلکـس و یا Low-E انتخاب شوند .فضای بین لایه های شیشه نیز می تواند با هوا و یا آرگون پر شود
 
 
6- شیشه های بدون فریم
 
شیشه های بدون فریم نوع ویژه ای از شیشـه های دوجـداره اسـت که در آن یـکـی از لایـه های شیـشه بزرگتر از لایه دیگر است. در این نوع ساختار، لایه بزرگتر شیشـه با چسـب مخصـوص سلیـکون مستقیماً بـروی (ونه درون!) فریم فلزی می چسبد و آن رامی پوشاند . شیشه های بدون فریم امکان ایجاد نماهای به واقع تمام شیشه ای را بوجود می آورد.

   
 
(ديتيل مقطع(مشخصات فنی

مشخصات فنی پروفیل آلومینیومی لامل با شیشه دو جداره جهت نمای ساختمانی

unit 94 , 9 th floor , Saba Tower , Atefi Crossing

عنوان المکتب الرئیسی : تهران - شارع آفریقیا - اول عاطفی - برج صبا - الطابق التاسع - شقه 94

22012492 فکس دفتر مرکزی 22025952-3 تلفن دفتر مرکزی
  فکس کارخانه   تلفن کارخانه
تهران - خیابان آفریقا - بالاتر از پمپ بنزین - نبش عاطفی ا - برج صبا - طبقه 9 - واحد 94 نشانی دفتر مرکزی
  نشانی کارخانه
info_jaamnashkan@yahoo.com www.jaam-co.com

 


   
سایت صنایع ایران - iranindustrial.com - iran industrial